Schody

Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszej firmy

Od ponad 10 lat staramy się dostarczyć naszym klientom produkty najwyższej jakości, nad którymi pracujemy indywidualnie, co odróżnia je od masowej i jednolitej produkcji, podkreślając niepowtarzalny styl Twojego mieszkania i domu.

Drewno
Oferujemy Państwu najwyższej jakości drzwi drewniane, które wykonujemy z drewna sosnowego i dębowego.

Najwyższej jakości drewno z jakiego wykonujemy nasze produkty jest bezsękowe i przede wszystkim sezonowane, co zapobiega jego ewentualnym odkształceniom i wypaczaniu. Precyzyjny proces suszenia w specjalistycznych komorach powoduje, że drewno zachowuje swoją bardzo wysoką jakość i wytrzymałość przez lata. Do Państwa należy wybór technologii wykonania drzwi, ponieważ możemy zastosować drewno klejone warstwowo i obłogowane lub drewno lite. Naszym celem jest ciągłe doskonaleniu procesu produkcyjnego poprzez wybór najlepszych urządzeń do obróbki drewna dostępnych na rynku.

Schody

Elastyczność
Największym atutem naszej firmy jest ELASTYCZNOŚĆ. Nie istnieje dla nas pojęcie „wymiar standardowy”.

W przeciwieństwie do innych firm z branży, to my dostosowujemy się do wymiarów otworów drzwiowych jakie posiada klient, co umożliwia klientowi oszczędność zasu (potrzebnego na dostosowanie otworów) i co ważniejsze pieniędzy.

Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa:

  • drzwi klasyczne,
  • drzwi przesuwne (także systemy kasetowe),
  • drzwi dwuskrzydłowe,
  • drzwi z bocznymi i (lub) górnymi naświetleniami ,
  • ościeżnice ozdobne, itp.

Bezpłatny pomiar
i wycena w miejscu
inwestycji

Zadzwoń:
+48 512 299 910